Метју Меконахи „фраер“ и на 50 години

Од:

Американскиот актер и продуцент Метју Меконахи го покажа своето извајано тело и стомачните мускули на летувањето со своето семејство на Хаваи.

50-годишната ѕвезда повторно изгледа одлично откако претходно беше „фатен“ со вишок килограми.

Актерот почна да вежба во теретана, па сега може да се пофали со добри бицепси, затегнат стомак, а за неговото тело фантазираат жените ширум светот.

Би можело да ве интересира

Били Ајлиш се извини за „расистичките пројави“ од детството

Ана Ололовска

Рајан Рејнолдс уште еднаш за важноста на грижата за личното психичко здравје

Ана Ололовска

Анистон откри дека била „крадливката“ меѓу „Пријателите“

Ана Ололовска

Криси Тајген уште еднаш ѝ се извини на Кортни Стоден

Ана Ололовска

Бред Пит доби еднакви права со Анџелина Џоли за старателство над децата

Ана Ололовска

Стивен Сегал член на партијата „Праведна Русија – за вистината“

Ана Ололовска