Меган Маркл одбива да носи Ем енд Ес хулахопки, оти биле евтино „ѓубре“

Од:

Британската војвотка од Сасекс, Меган Маркл одбила да носи хулахопки од Ем енд Ес, оти биле „ѓубре“, изјави неименуван извор за „Сан“.

– Пред роденденот на принцот Чарлс (70) во градината на Бекингемската палата, Меган побара хулахопки и ја испрати помошничката да купи еден пар. Помошничката ѝ рече дека ќе отиде до Ем енд Ес дуќан, но Меган се побуни: „Нема да ме облечете ’во ѓубре’, сакам Волфорд”, раскажува изворот.

Инаку, хулахопките на Волфорд се до шестпати поскапи од оние на Ем енд Ес.

Би можело да ве интересира

Пред премиерата на „Ад Астра“, Бред Пит испрашуваше астронаут од НАСА

Ана Ололовска

Рок-ѕвездата Рик Окасек пронајден мртов во Њујорк

Ана Ололовска

Бритни Спирс загуби дел од старателството врз своите деца

Ана Ололовска

ВИДЕО: Мајли Сајрус го дели домот со својата девојка

Ана Ололовска

Почина модниот фотограф Петер Линдберг

Ана Ололовска

Рита Ора критикувана поради својата проѕирна тоалета

Ана Ололовска