Меган Фокс и Брајан Остин Грин се разделија по 10 години брак

Од:

Меган Фокс и Брајан Остин Грин, по 10 години брак и уште шест години врска пред тоа, се разделија. Тоа го објави Грин во неговата интернет-емисија.

– Јас секогаш ќе ја сакам. Знам дека и таа секогаш ќе ме сака мене, а тоа што го градевме со години, е навистина посебно, изјави глумецот во емисијата.

Тој натаму нагласи дека со Меган сè уште се гледаат заради семејните празници и дека цврстата врска меѓу нив е од витално значење за нивните деца. Гласините за разделбата започнаа откако Меган беше видена со колегата од филмот „Machine Gun“ („Автоматски пиштол“) – Колсон Бејкер. Но, ѕвездата од „Трансформери“ тогаш рече дека тој ѝ е само пријател.

Брајан и Меган се запознале на сетот на „Hope & Faith“ („Надеж и верба“), а почнале да се дружат во 2004 година. Двојката тогаш беше мета на критики затоа што Фокс имаше 18 години, а Брајан – 30 години.

Ова не е прва нивна разделба. Откако се венчаа 2010 година, Фокс поднесе барање за развод во 2015 година. Една година подоцна, тие се смирија, сѐ досега, до емисијата на Грин.

Би можело да ве интересира

Познатиот фотопортрет на Џенифер Анистон оди на наддавање

Ана Ололовска

И ѕвездите протестираат против полициската бруталност и расизмот во САД

Ана Ололовска

Глумецот Грегори Бојс починал од предозираност со кокаин

Ана Ололовска

Иако не пееше Викторија Бекам лани добила милион фунти од обединувањето на „Спајс грлс“

Ана Ололовска

Клинт Иствуд го прослави 90. роденден

Ана Ололовска

Памела Андерсон сака повторно да се омажи

Ана Ололовска