Лејди Гага објави секси селфи на Инстаграм

Од:

Американската пејачка, актерка и продуцентка Лејди Гага објави ново селфи на социјалната мрежа Инстаграм, а пораката што сакаше да ја испрати е навистина силна.

Имено, таа објави секси фотографија во црна деколтирана маица и ги стакна градите. Иако сите гледаа во нејзиното деколте, поентата на фотографијата беше да ги повика луѓето да гласаат за новиот претседател на Америка на изборите оваа година.

– Денеска е национален ден на шефовите, фантастичен за да проверите каков е планот на вашиот шеф за гласање, за да го направите и вие вашиот, беше напишано во објавата.

Фотографијата собра над 1,5 милиони лајкови, а бројот на луѓе што ја следат Лејди Гага на Инстаграм постојано расте, па сега има 44.6 милиони фанови на оваа социјална мрежа.

Би можело да ве интересира

Глумецот Закери Тај Брајан уапсен за напад врз својата девојка

Ана Ололовска

Ќерката на Трамп неколку дена го славеше роденденот: Прво се забавуваше, па се расправаше со пријателите и правеше хаос

Ана Ололовска

Софија Вергара потполно гола позираше во када

Ана Ололовска

ВИДЕО: Џенифер Лопез игра крај базенот, а нејзиниот вереник ја снима

Ана Ололовска

Ријана, Мадона и Тејлор Свифт на листата најбогати самостојни претприемачи во САД

Ана Ололовска

Натали Портман не им дава на децата да гледаат „Војна на ѕвездите“

Ана Ололовска