Лана Дел Реј наскоро на филм?

Од:

Популарната пеачка Лана Дел Реј наскоро би можела да се најде на големото платно.

Познатиот холивудски продуцент Харвви Вајнштајн смета дека таа има се што е потребно за успешна актерка.

Продуцентот кој стои зад „Уметникот“ и „Челичната Лејди“, се обидува да ја нагови Лана да се опроба во актерските води.

„Харви знае се за нејзината музика и е нејзин голем фан, убеден е дека таа ја има потребната харизма и добар изглед кои се пресудни за добра актерка“, откри извор близок на продуцентот.

Лана Дел Реј веќе има искуство пред камерите, таа сама го режираше спотот за нејзината песна „Video Games“ во кој ја има главната улога.

..

Би можело да ве интересира

Емилија Кларк ја продаде куќата во Лос Анџелес за 4,4 милиони долари

Ана Ололовска

Кристи Свонсон во одбрана на Доналд Трамп

Ана Ололовска

Џим Кери со роденденска порака до „белите шовинисти“ меѓу републиканците

Ана Ололовска

ВИДЕО: Џастин Тимберлејк проговори за своето второ дете со глумицата Џесика Бил

Ана Ололовска

Д-р Дре повторно обвинет за семејно насилство

Ана Ололовска

Хејли Бибер оди на психолог поради троловите

Ана Ололовска

Leave a Comment

17 − 6 =