„Лајф енд Стајл“: Анџелина Џоли ќе се мажи за милијардер

Од:

Филмската ѕвезда Анџелина Џоли ќе се мажи за милијардер, објави списанието „Лајф енд Стајл“.

Магазинот тврди дека актерката не само што се гледа со засега непознат богаташ, туку и планира наскоро да се венча со него во Франција.

Според „Лајф енд Стајл“, свадбата ќе се одржи на истото место на кое Анџелина му кажа „да“ и на Бред Пит во 2014 година.

Но, извор близок до Џоли, тврди дека тоа се само гласини и дека глумицата „живее сама и среќна“.

Би можело да ве интересира

Пред премиерата на „Ад Астра“, Бред Пит испрашуваше астронаут од НАСА

Ана Ололовска

Рок-ѕвездата Рик Окасек пронајден мртов во Њујорк

Ана Ололовска

Бритни Спирс загуби дел од старателството врз своите деца

Ана Ололовска

ВИДЕО: Мајли Сајрус го дели домот со својата девојка

Ана Ололовска

Почина модниот фотограф Петер Линдберг

Ана Ололовска

Рита Ора критикувана поради својата проѕирна тоалета

Ана Ололовска