Крис Хемсворт во нова комедија

Од:

Ѕвездата од филмскиот серијал „Одмаздници“, Крис Хемсворт и Тифани Хедиш ќе глумат полициски тандем во новата акциона комедија „Down Under Cover“.

Сценариото е на Питер Хоар. Филмот е во фаза на претпродукција.

Претходно, Хесворт ќе го видиме во четвртиот дел на научнофантастичната комедија „Луѓе во црно“.

Би можело да ве интересира

Поранешниот маж на Ејми Вајнхаус преку тужба бара милион фунти

Ана Ололовска

ВИДЕО: Бијонсе фотошопирана на плакатот за „Кралот лав“

Ана Ололовска

Феј Данавеј ѝ удри шлаканица на колешка

Ана Ололовска

Ќерката на Берни Еклстон по вторпат ќе стапи в брак

Ана Ололовска

Потресна слика од Џони Деп од болница: Крвав на носилка по нападот од поранешната сопруга

Ана Ололовска

Натали Имбрулија го очекува своето прво дете во 45-тата година

Ана Ололовска