Костими за капење за послаби и пополнички девојки

Од:

Американскиот бренд „Гуд Американ“, којшто е познат претежно по своите фармерки, сега пушти во продажба нова линија костими за капење за девојки во сите големини.

Брендот ѝ припаѓа на ѕвездата од американските реални шоуа, Клои Кардашијан.

Цената се движи од 78 до 109 долари за костим.

Би можело да ве интересира

Хантер Мекгрејди го продолжува походот кон уривање на стереотипите

Ана Ололовска

Почна Лондонската недела на модата

Ана Ололовска

Милано: Модна недела меѓу традиционалните и дигиталните ревии

Ана Ололовска

Шакира во костим за капење дизајниран по нејзина идеја

Ана Ололовска

Бред Пит е новото лице на модниот бренд Бриони

Ана Ололовска

Ирина прошета во Њујорк по дуксер

Ана Ололовска