Коко се моли за Србија

Од:

Атрактивната Никол Остин позната како Коко, ги повика своите следбеници на Твитер да му помогнат на населението загрозено од поплавите.

Таа постојано гордо истакнува дека има српско потекло, а овој пат вели дека сочувствува со трагедијата што се случи воСрбија.

„Сочувствувам со Србија. Моите баба и дедо потекнуваат од таму. ‘Да им помогнеме кога најмногу им требаме. Ве молам! Јас ќе дадам се од себе”, напишала таа.

Би можело да ве интересира

Објавен постерот за новиот Бонд 25

Ана Ололовска

Истражување: „Фејсбук“ го расипува расположението и работните вештини

Ана Ололовска

Часовник од 800.000 евра украден во Париз

Ана Ололовска

Најавено „женско продолжение“ на филмовите „Џон Вик“

Ана Ололовска

Рекорд: „Џокер“ заработи над 93 милиони во викендот по премиерата

Ана Ололовска

Лејди Гага има намера новиот албум да го именува „Адел“

Ана Ололовска

Leave a Comment

four × three =