Ким Кардашиан елегантна во црвен фустан

Од:

Американската старлета Ким Кардашиан се повеќе навлегува во бизнис водите. Овојпат лансираше нов парфем „True Reflection“.

А на неговата лондонска промоција беше со своето момче Кања Вест. Како и обично Ким изгледа многу убаво.

[nggallery id=4]

Би можело да ве интересира

Почина пејачот и манекен Ник Кејмен, славен во 80-тите

Жарко Настоски

Ева Мендез за „потплеснувањето“ деца како воспитна мерка

Ана Ололовска

ВИДЕО: Џејн Фонда проговори за својот „најпотресителен“ бакнеж во животот

Ана Ололовска

Хали Бери произведува домашна козметика со ќерка сѝ

Ана Ололовска

Елизабет Харли одрече дека со синот ѝ ќе снимаат свое реално шоу

Ана Ололовска

Пластичен хирург ѝ ги зголемил градите на Шерон Стоун без нејзина согласност

Ана Ололовска

Leave a Comment

three × five =