Ирина прошета во Њујорк по дуксер

Од:

Руската манекенка, 34-годишната Ирина Шајк е фотографирана на улиците на Њујорк во широк долг дуксер, а тоа што го носеше под него ги збуни нејзините обожаватели.

Поранешната девојка на Бредли Купер ги истакна своите долги нозе во темен дуксер.

Она што може на фотографиите да се види е дека Ирина под дуксерот што изгледа како мини фустан носи црн шорц. Таа во еден момент го подигна и изгледаше како да носи само гаќички. Тоа воодушеви многу мажи и фанови.

Ирина има 3-годишна ќерка, која ја доби во врската со актерот Бредли Купер.

Би можело да ве интересира

Сара Џесика Паркер со нова линија чевли

Ана Ололовска

Лудус – добитник на наградата за најдобро шоу на Љубљанската модна недела

Ана Ололовска

Три генерации македонска мода – настан организиран на иницијатива на сопругата на претседателот

Ана Ололовска

Хантер Мекгрејди го продолжува походот кон уривање на стереотипите

Ана Ололовска

Почна Лондонската недела на модата

Ана Ололовска

Милано: Модна недела меѓу традиционалните и дигиталните ревии

Ана Ололовска