Инстаграм тренд: Тетоважа на увото

Од:

На Инстаграм се појави нов тренд – тетовирани уши, како замена за пирсингот по цело уво или, едноставно, како дополнување за обетките.

Оваа хит-мода им се допадна на многумина, па сè тоа брзо се распространува на интернет.

Би можело да ве интересира

Јапонски пензионер уапсен за „телефонски тероризам“

Ана Ололовска

ВИДЕО: Литванците со невообичаена елка ги воодушевија патниците на аеродромот

Ана Ололовска

ВИДЕО: Снешко и помошникот на Дедо Мраз избркани од првиот ред на натпревар во Премиер лига

Ана Ололовска

ВИДЕО: Москва повикува вампири во помош во борба против антиваксери

Ана Ололовска

Чех продавал нацистички украси за елка на интернет

Ана Ололовска

САД и Канада имаат „жешка линија“ за изгорени мисирки

Ана Ололовска