Inebriator вистински пријател за вашата забава

Од:

Што е подобро од забава со свои шанкер? А забава со сопствен робот шанкер, тоа е тоа.


Запознајте го The Inebriator, брилијантен коктел сервис апарат кој самостојно може да  меша 15 различни пре-програмирани коктели. Ако сакате да си изработите свој Inebriator, креаторите испракаат основен преглед на деловите на нивниот блог, но не и на листа на инструкции.

Би можело да ве интересира

Хрватска има околу 250.000 зависници од алкохол

Поради инфлација, секој трет самохран родител во Британија прескокнува оброци

Горан Наумовски

(ВИДЕО) Внимавајте: Напивка за слабеење, суплементи за црниот дроб, млеко, чоколади – повлечени како небезбедни

Анита Петровска Рајковиќ

99 санкционирани возачи во Скопје, 28 под дејство на алкохол

Путин загрижен: Руски функционери се свртеа кон алкохол поради менување на текот на војната во Украина

А1он

21 возачи под дејство на алкохол на територија на СВР Скопје