Хју Хефнер го прослави 87-от роденден

Од:

Основачот на списанието „Плејбој“, легендарниот Хју Хефнер, го прослави 87. роденден.

Тој организираше тематска забава, на која со својата 26-годишна сопруга Кристал и со пријателите, по кој знае кој пат, го гледаше неговиот омилен филм „Казабланка“.

– Го прославив роденденот со пријателите и го гледавме Казабланка. Ова се среќни денови за мене, напиша славеникот на Твитер.

На двојката им се придружија повече од 50 гости, вклучувајќи ги и неизбежните зајачици.

Би можело да ве интересира

Лери Кинг се разведе од својата седма сопруга

Ана Ололовска

Раскинаа Кејти Холмс и Џејми Фокс

Ана Ололовска

Бритни Спирс повторно предизвикува гневни коментари на интернет

Ана Ололовска

Поранешниот маж на Ејми Вајнхаус преку тужба бара милион фунти

Ана Ололовска

ВИДЕО: Бијонсе фотошопирана на плакатот за „Кралот лав“

Ана Ололовска

Феј Данавеј ѝ удри шлаканица на колешка

Ана Ололовска

Leave a Comment

11 − 5 =