Го откажал медениот месец со секс-куклата поради коронавирусот

Од:

Казачкиот бодибилдер кој сакаше „да се ожени“ со секс-кукла, ја откажа нивната свадба и медениот месец поради пандемијата на коронавирус која сѐ уште трае.

Популарниот Јуриј Толочко ја објави својата „врска“ со силиконската кукла „Марго“ лани во мај, а потоа ги вџаши своите следбеници и со најавите дека сака „да се венча“ со неа.

„Марго“ има и свој Инстаграм-профил каде што може да се видат многу од нивните заеднички интимни мигови.

Би можело да ве интересира

Преку Тик-ток предизвик му кажа дека е бремена, па го расплака

Ана Ололовска

Копање гроб за починат од Ковид-19 – казна за неносење маска

Ана Ололовска

Мртовечки ковчег којшто на еколошки начин ги разградува останките на покојниот

Ана Ололовска

ВИДЕО: Најмладата крионички замрзната личност сѐ уште чека науката да ја оживее

Ана Ололовска

Како бебе прележал шпански грип, а еден век подоцна и Ковид-19

Ана Ололовска

Канаѓанец заспал возејќи со 150 километри на час

Ана Ололовска