Глумецот Грегори Бојс починал од предозираност со кокаин

Од:

Грегори Тајри Бојс, најпознат по улогата во филмовите „Самрак“ (Twilight), починал од труење со кокаин и фентанил, според наодите од обдукцијата.

Глумецот и неговата девојка Натали Адепожу беа најдени мртви на 13 мај на нивниот имот во Лас Вегас.

Истрагата сѐ уште е во тек.

Во декември лани, тој го прослави 30-от роденден.

Би можело да ве интересира

Глумицата Наја Ривера исчезна при пловење на езеро

Ана Ололовска

Семејно советување ги подобри односите меѓу Бред Пит и Анџелина Џоли

Ана Ололовска

ВИДЕО: Џони Деп сведочеше против британски „Сан“

Ана Ололовска

Познати личности бараат отстранување на спомениците на американската Конфедерација

Ана Ололовска

Музичката ѕвезда Мадона се фотографираше полугола на Инстаграм

А1он

Том Хенкс: Јас сум прилично смирен околу животот и смртта

Ана Ололовска