ФОТО: „Bo Bowling“ во Skopje City Mall

Од:

Во трговскиот центар Skopje City Mall се наоѓа најмодерната и најубава куглана во Скопје. Погледнете го амбиентот низ фотографиите.

Би можело да ве интересира

Санкционирани четири возила во Скопје што вршат јавен превоз поради неисправност

А1он

Во присуство на пандемија, но со можност за прослава во угостителски објекти граѓаните ќе ја дочекаат Новата 2022 година

Ана Ололовска

Општина Карпош: Еднократна помош за лицата со попреченост

Ана Ололовска

Која општина колку должи и зошто: Ѓорче Петров со најголем минус, Аеродром со најмногу пари во каса

Кристијан Ландов

Скопје го одбележува 13 Ноември – Денот на ослободувањето

Ана Ололовска

Јакимовски: Неодговорно е во градинките да се примаат деца од надвор, а децата од Карпош да седат дома

А1он

Leave a Comment

sixteen − one =