Феј Данавеј ѝ удри шлаканица на колешка

Од:

Поради агресивно однесување, Феј Данавеј е отпуштена од монодрамата „Чај во пет часот”. Поточно, како што објави „Њујорк пост”, таа ѝ удрила шлаканица на членка на тимот од претставата.

Американската глумица и онака важи за тешка и безобѕирна како личност и соработничка меѓу колегите.

Настанот се случил неколу минути пред почетокот на претставата, што била веднаш откажана.

Би можело да ве интересира

(ВИДЕО) Адел е се послаба: На последните снимки пејачката е витка со тенка половина

Ана Ололовска

Рита Ора во провокативно бикини: Фановите и порачаа – твоето тело е нереално

Ана Ололовска

Холивудската актерка не личи на себе: Пластичната хирургија и намалувањето на тежината и го сменија изгледот

Ана Ололовска

Славната манекенка се разголи, а фотографијата ја објави на Инстаграм

Ана Ололовска

Каква фотографија добивате од Џеј Ло, кога до неа пишува „релаксирана“ и „со наполнети батерии“

Ана Ололовска

Познатата водителка Керолин Флек почина на 40 години

Ана Ололовска