Ева Лонгорија – Кралица на канскиот црвен тепих

Од:

Нема податок со колку куфери Ева Лонгорија пристигна на филсмскиот фестивал во Кан, но за само два дена актерката смени неколку свечени тоалети и впечатливи дневни комбинации.

Би можело да ве интересира

Ана Ивановиќ повторно бремена: Поранешната тенисерка ја објави радосната вест

Ана Ололовска

Почина актерката Џина Лолобриџида

А1он

Крис Прат ги покажа стомачните мускули

Горан Наумовски

Брус Вилис е тешко болен: „Тажно е да се гледа легенда како Брус како се распаѓа“

Катерина Ѓуровски

Исчезнатата американска актерка пронајдена мртва

Ана Ололовска

Боб Сагет починал од повреда на главата

Ана Ололовска