Ева Лонгорија „блесна“ на црвениот тепих во Кан

Од:

И оваа година светските и европски ѕвезди, манекенки, актери, режисери го „окупираа“ Кан, каде што се одржува 72. по ред Кански филмски фестивал.

На настанот беше и актерката Ева Лонгорија која воодушеви со својата појава.

Американската убавица на премиерата на филмот „The Dead Don’t Die” се појави во елегантна креација.

Би можело да ве интересира

ВИДЕО: Никол Шерцингер се сликаше со новото момче

Ана Ололовска

ВИДЕО: Џиџи во топлес, Бела гола, а Хејли го покажа задникот…Кој не би посакал да има ваков календар

Ана Ололовска

Џејми Фокс: Сум бил „надуван до небото“

Ана Ололовска

Шерон Стоун: Путин го почитувам, Трамп го презирам

Предраг Петровиќ

Спајк Ли ќе биде првиот црнец претседател на жирито во Кан

Ана Ололовска

Џенифер Лопез прекрасна во сино

Ана Ололовска