EPA VAPE најдоброто електронско наргиле од денес со промотивна цена во маркетите на Тинекс

Од:

Долго очекуваниот европски бренд на електронски цигари конечно и кај нас.

Со својот стил и елеганција, EPA VAPE делува луксузно и внесува уникатно задоволство на сетилата со 6 превкусни ароми, може да се носи насекаде и е супер практичен без досадни полнења и непријател чад.

ЕПА Вејпот е електронско наргиле за пушење со претходно наполнета течност која се напојува од литиум-јонска батерија која продуцира деликатна и совршена мекост.

ЕПА Вејпот има 800 повлекувања и содржи 2% никотин со природен растителен глицерин и медицински вкус.

EPA VAPE не содржи штетни супстани како:

 • ВИТ со ацетат
 • Катран
 • Алуминиум
 • Хром
 • Железо
 • Олово
 • Арсен

EPA VAPE уникатни вкусови од:

 • Манго
 • Кока Кола
 • Малина и Лубеница
 • Ментол
 • Грозје
 • Лубеница

 

 • Промотивната цена е со 399 денари и можат да се најдат само во маркетите на Тинекс и 450 денари со достава до Вашиот дом низ цела Македонија преку online продажба на нашиот инстаграм профил mk

 

*PR текст

Би можело да ве интересира

НИКОБ се етаблираше како една од најпосветените општествено одговорни групации во државата

Ана Ололовска

Лазаров: Најостро ги осудувам сите форми на насилство, рекет и криминални активности

А1он

Престанете со корупција во политиката и политика во корупцијата!!

Ана Ололовска

Кирил Лазаров – НИКОБ е бренд кој го создадоа задоволните клиенти

Ана Ололовска

НИКОБ обезбедување со специјален промотивен пакет

Ана Ололовска

Брзата реакција на НИКОБ спречи посериозен инцидент во грабежот на Уни банка

А1он