Емили Ратајковски со нов дводелен костим за капење од сатен

Од:

Британско-американската супермоделка Емили Ратајковски го претстави својот нов дводелен костим за капење од сатен, на себеси…

Дизајнот е нејзин, а моделот, секако, беше самата таа. Видеото објавено на Инстаграм за неколку часа собра над 55.600 допаѓања.

Во однос на цената, горниот дел од бикинито кој е жично порабен оддолу, чини 95 долари. Долниот дел чини 85 долари.

Би можело да ве интересира

Хантер Мекгрејди го продолжува походот кон уривање на стереотипите

Ана Ололовска

Почна Лондонската недела на модата

Ана Ололовска

Милано: Модна недела меѓу традиционалните и дигиталните ревии

Ана Ололовска

Шакира во костим за капење дизајниран по нејзина идеја

Ана Ололовска

Бред Пит е новото лице на модниот бренд Бриони

Ана Ололовска

Ирина прошета во Њујорк по дуксер

Ана Ололовска