Џоли за разводот со Бред Пит: Не можев да се препознаам

Од:

Актерката Анџелина Џоли досега не говореше јавно за разводот со Бред Пит, но неодамна за францускиот магазин „Мадам Фигаро“ објасни колку и било тешко додека минувала низ тој процес.

„Разводот беше навистина комплициран. Пред крајот на мојата врска со Бред не можев да се препознаам, како да изгубив дел од себе. Станав помала, неважна, иако тоа не го покажував“, изјави актерката која од Бред се разведе пред три години.

„Бев длабоко и вистински тажна, повредена. Од друга страна беше интересно чувството на понизност и безначајност“, раскажа 44-годишната актерка.

На почетокот на септември Бред истакна дека по разводот со Анџелина одлучил да го остави алкохолот.

Би можело да ве интересира

Почина пејачот и манекен Ник Кејмен, славен во 80-тите

Жарко Настоски

Ева Мендез за „потплеснувањето“ деца како воспитна мерка

Ана Ололовска

ВИДЕО: Џејн Фонда проговори за својот „најпотресителен“ бакнеж во животот

Ана Ололовска

Хали Бери произведува домашна козметика со ќерка сѝ

Ана Ололовска

Елизабет Харли одрече дека со синот ѝ ќе снимаат свое реално шоу

Ана Ололовска

Пластичен хирург ѝ ги зголемил градите на Шерон Стоун без нејзина согласност

Ана Ололовска