Џим Хопер се враќа во улогата на Дејвид Харбор во новата сезона на „Stranger Things“

Од:

Во јавноста се објави новиот трејлер за новата сезона на серијата „Stranger Things“, а фановите на нивните блогови разговараат дека судбината на Џим Хупер ќе се открие.

Иако публиката го виде за „последен пат“ полицаецот од Индијана во текот на минатат сезона, тој повторно се појавува жив во трејлерот под насловот „Од Русија со Љубов“, но далеку од својот дом.

Фановите на филмот се среќни поради тоа што актерот Џим Хопер се враќа во улога на Дејвид Харбор.

Креаторите на „Stranger Things“ ветуваат во новата сезона: опасност, хорор, но и доста возбудливи моменти.

Би можело да ве интересира

Нетфликс објави најниски приходи за последните четири години

Ана Ололовска

ВИДЕО: Десетте најскапи филмови на Нетфликс

Ана Ололовска

(ВИДЕО) Џеф Зајберт: Сѐ што правите на интернет се следи и се запишува

Ана Ололовска

Нетфликс под силни критики поради филм што поттикнува педофилија

Ана Ололовска

Продолжува снимањето филмови и серии во Калифорнија

А1он

Нова хорор серија на јужнокорејскиот режисер Јеон Санг-хо

Ана Ололовска