Џенифер Лопез прекрасна во сино

Од:

50-годишната Џенифер Лопез присуствуваше на церемонијата по повод доделувањето на наградите на Асоцијацијата на филмски критичари на Лос Анџелес, каде ја прими наградата „Најдобра актерка во споредна улога“ за улогата на стриптизерката Рамона во „Hustlers“.

За овој настан Џеј Ло одбра нежен светлосин фустан со длабоко деколте од колекцијата пролет/лето 2020 на Ели Сааб.

Би можело да ве интересира

Коронавирусот го запре снимањето на „Невозможна мисија 7″

Ана Ололовска

Најмладиот син на Мајкл Џексон си го смени името

Ана Ололовска

Емили Ратајковски на 2-годишнината од својата венчавка, објави ново видео

Ана Ололовска

Кејти Пери се пофали со нова фризура, фановите и порачаа дека никогаш не изгледала поубаво

Ана Ололовска

Кирк Даглас остави 60 милиони долари во хуманитарни цели

Ана Ололовска

Џесика Честејн и Еди Редмејн во нов трилер на Нетфликс

Ана Ололовска