Џенифер Лопез објави слики од моментот кога Алекс ја побара за жена

Од:

Познатата латино ѕвезда Џенифер Лопез на својот Инстаграм сподели слики од моментот кога Алекс Родригез ја побара за жена.

View this post on Instagram

3.9.19✨♥️

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on

Таа пред два дена објави слики од вереничкиот прстен, а сега ги израдува фановите со нови фотографии од среќниот момент.

Ова ќе биде четврти брак за Џенифер, а втор за поранешниот безбол играч, сега успешен бизнисмен, Алекс Родригез.

Би можело да ве интересира

Пред премиерата на „Ад Астра“, Бред Пит испрашуваше астронаут од НАСА

Ана Ололовска

Рок-ѕвездата Рик Окасек пронајден мртов во Њујорк

Ана Ололовска

Бритни Спирс загуби дел од старателството врз своите деца

Ана Ололовска

ВИДЕО: Мајли Сајрус го дели домот со својата девојка

Ана Ололовска

Почина модниот фотограф Петер Линдберг

Ана Ололовска

Рита Ора критикувана поради својата проѕирна тоалета

Ана Ололовска