Џејми Фокс: Сум бил „надуван до небото“

Од:

Холивудскиот глумец Џејми Фокс во последното свое интервју за „Шоуто на Елен Деџенерис“ потврди дека има навика да пуши марихуана и дека „е по малку пијан уште од неговиот 52. роденден“ пред еден месец.

– Дали сум бил „надуван до небото“? Тоа значи – дали сум пушел марихуана во авион? – Да, сум пушел… На последната забава, и во доцните часови, мојот омилен 61-годишен стрип-јунак сè уште беше таму, се пошегува Фокс.

Натаму, глумецот се шегува и со други негови пороци, како што се пиењето алкохол и не носење долна облека, па во еден миг водителката мораше и да го прекине пред тој уште повеќе да се посрамоти себеси.

Би можело да ве интересира

Тарантино на 57 години за прв пат стана татко

Ана Ололовска

Поплавен раскошниот имот на Џорџ Клуни во Велика Британија

Ана Ололовска

Како изгледа денеска убавицата од спотот за „Деспасито“?

Ана Ололовска

„Чуварката од плажата“ во шестата деценија позираше речиси гола

Ана Ололовска

Митал Дохан: „Ал Пачино е престар за мене“

А1он

(ВИДЕО) Адел е се послаба: На последните снимки пејачката е витка со тенка половина

Ана Ололовска