Џеј Ло покажа извајани стомачни мускули по напорниот тренинг

Од:

Пејачката Џенифер Лопез покажа извајани стомачни мускули, а со сликите кои ги постави на социјалните мрежи, латино дивата воодушеви многумина.

Сликите од Џеј Ло пред огледало по напорен тренинг предизвика бројни реакции на социјалните мрежи. Таа носи краток топ и тренерка.

– Ако не те предизвикува, тогаш не те менува, напиша Џенифер во описот на фотографијата која ја објави на својот фејсбук.

Познато е дека пејачката напорно тренира, а преку сликите покажа зошто важи за една од најпривлечните жени на светот иако е во шестата деценија од животот.

Би можело да ве интересира

Познатиот фотопортрет на Џенифер Анистон оди на наддавање

Ана Ололовска

И ѕвездите протестираат против полициската бруталност и расизмот во САД

Ана Ололовска

Глумецот Грегори Бојс починал од предозираност со кокаин

Ана Ололовска

Иако не пееше Викторија Бекам лани добила милион фунти од обединувањето на „Спајс грлс“

Ана Ололовска

Клинт Иствуд го прослави 90. роденден

Ана Ололовска

Памела Андерсон сака повторно да се омажи

Ана Ололовска