Џон Траволта облечен како жена

Од:

Последните две недели Џон Траволта плови во немирни води, поради обвинението покренато против него за сексуално малтретирање, а светот се чудеше зошто неговата сопруга молчи.

Сега, откако обвиненијата против ѕвездата од „Брилјантин” беа повлечени, неговата сопруга одлучила повеќе да не биде пасивна кон она што се случува и поднела барање за развод.

Во медиумите се објавени фотографии од забава на актерот од 1997 година, на кои тој е облечен како жена – со бела наметка, кафеав појас, руса перика, па дури и шминка. Од списанието прецизираат дека скандалот ќе го чини Траволта развод, во вредност од 200 милиони долари.

Таен извор за еден американски неделник наведува дека Кели Престон знаела за бисексуалноста на својот маж со години, но не правела проблем досега. Откако личните фотографии на нејзиниот сопруг станале јавни сепак, таа смета дека „чашата е прелеана” и одлучила да се разведе од својот маж.

Би можело да ве интересира

Емилија Кларк ја продаде куќата во Лос Анџелес за 4,4 милиони долари

Ана Ололовска

Кристи Свонсон во одбрана на Доналд Трамп

Ана Ололовска

Џим Кери со роденденска порака до „белите шовинисти“ меѓу републиканците

Ана Ололовска

ВИДЕО: Џастин Тимберлејк проговори за своето второ дете со глумицата Џесика Бил

Ана Ололовска

Д-р Дре повторно обвинет за семејно насилство

Ана Ололовска

Хејли Бибер оди на психолог поради троловите

Ана Ололовска

Leave a Comment

twelve − 6 =