Девојката на Роналдо првпат го покажа целото семејство

Од:

Девојката на Кристијано Роналдо, Георгина Родригез на нејзиниот Инстаграм профил објави слика од семејството. Ова е првата слика од нив шестмина како семејство во претпразнична атмосфера во нивниот дом во Мадрид.

Фановите на познатиот пар беа воодушевени. Во описот на сликата Георгина напиша:

– Креирам љубов и градам живот со тебе.

Би можело да ве интересира

ФИФА: Роналдо, Левандовски или Меси во финалето на изборот за најдобар во 2020 година

Жарко Настоски

Јувентус разгледува опции да се раздели со Кристијано Роналдо следното лето

Жарко Настоски

Меси: Кристијано, оздрави што е можно побргу

Жарко Настоски

Кристијано Роналдо е заразен со коронавирусот

Жарко Настоски

Кристијано Роналдо е подготвен за вечерашниот дуел против Шведска

Жарко Настоски

Роналдо: Ми требаше гол од слободен удар за да ја зголемам самодовербата

А1он