Чие е газево?

Од:

Ријана не е сигурно, а некој е платен да мислиме дека е.

Пеачката од Барбадос во март сними реклама за новата линија на фармерките на Армани, благодарение на која го доби епитетот најсексипилна жена на светот.

Сега е откриено дека телото на рекламата не е нејзино. Ирскиот таблоит „Сан“ пишува дека газето е на Џенаси Аикен, ирски модел.

 

Би можело да ве интересира

ВИДЕО: Камен на Марс наречен по Ролинг Стоунс

Ана Ололовска

Сопругата на Квентин Тарантино е бремена

Ана Ололовска

„Спајсицата“ Гери Халивел на одмор во Дубровник

Ана Ололовска

Брајан Остин Грин бил во врска со две колешки од серијата „Беверли Хилс“

Ана Ололовска

Епстајн погребан во необележена семејна гробница на Флорида

Ана Ололовска

Лери Кинг се разведе од својата седма сопруга

Ана Ололовска

2 comments

Александра 11/06/2012 - 18:17 at 18:17

Мое :-)

Reply
Бучкуруш 11/06/2012 - 18:43 at 18:43

Само да не ми замери нашиов ПРЕТСЕДАТЕЛ!?!?.,.,

Reply

Leave a Comment

fourteen + 8 =