Чие е газево?

Од:

Ријана не е сигурно, а некој е платен да мислиме дека е.

Пеачката од Барбадос во март сними реклама за новата линија на фармерките на Армани, благодарение на која го доби епитетот најсексипилна жена на светот.

Сега е откриено дека телото на рекламата не е нејзино. Ирскиот таблоит „Сан“ пишува дека газето е на Џенаси Аикен, ирски модел.

 

Би можело да ве интересира

Ана Ивановиќ повторно бремена: Поранешната тенисерка ја објави радосната вест

Ана Ололовска

Почина актерката Џина Лолобриџида

А1он

Крис Прат ги покажа стомачните мускули

Горан Наумовски

Брус Вилис е тешко болен: „Тажно е да се гледа легенда како Брус како се распаѓа“

Катерина Ѓуровски

Исчезнатата американска актерка пронајдена мртва

Ана Ололовска

Боб Сагет починал од повреда на главата

Ана Ололовска