„Бруталниот“ задник во прв план: Папараците ја „фатија“ Џеј Ло во тесен фустан на снимање на филм

Од:

Во Њујорк се уште се снима филмот „Marry Me“ во кој главната улога е доделена на Џенифер Лопез. Актерката облечена во тесен црвен фустан, снимаше сцени на аеродромот JFK.

Во еден момент папараците ја фотографираа Џенифер покрај пултот за чекирање, а до израз дојде нејзиниот „брутално“ секси задник.

Филмот „Marry Me“ е романтична комедија на режисерката Кет Коиро, а Џеј Ло го глуми ликот на поп ѕвезда чиј вереник, исто така музичка ѕвезда, ја напушта ден пред венчавката.

Во ова остварување покрај Лопез, глумат Овен Вилсон, музичката ѕвезда Малума, ѕвездата на серијата „Game of Thrones“, Џон Бредли.

Би можело да ве интересира

Мет Дејмон во средновековен еп на Ридли Скот

Ана Ололовска

ВИДЕО: По 43 години, Доли Партон повторно „зајачица“

Ана Ололовска

Клинт Иствуд објави крај на својата 62-годишна филмска кариера

Ана Ололовска

Ештон Кучер ја врати картата за вселенското патување, не го пушта жена му

Жарко Настоски

Вил Смит ќе го продуцира „Алхемичарот“ на Паоло Куељо

Ана Ололовска

Ќерката на Џулија Робертс го имаше своето деби на црвениот тепих во Кан

Ана Ололовска