Бред Пит во прегратките на својата млада верзија

Од:

Холандски фотограф со помош на фотошоп ги преработува старите фотографии од познатите холивудски ѕвезди и прави интересни фотомонтажи. Фотографиите покажуваат колку славните актери и пејачи се промениле низ годините. Некои од нив целосно го промениле својот изглед со помош на естетската хирургија, па изгледаат уште подобро отколку во младоста.

Џенифер Анистон

Анџелина Џоли

Мадона

Шер

Ариана Гранде

Би можело да ве интересира

Рајан Рејнолдс уште еднаш за важноста на грижата за личното психичко здравје

Ана Ололовска

Анистон откри дека била „крадливката“ меѓу „Пријателите“

Ана Ололовска

Криси Тајген уште еднаш ѝ се извини на Кортни Стоден

Ана Ололовска

Бред Пит доби еднакви права со Анџелина Џоли за старателство над децата

Ана Ололовска

Стивен Сегал член на партијата „Праведна Русија – за вистината“

Ана Ололовска

Сeлма Хајек едвај се спаси од Ковид-19

Ана Ололовска