Бред Пит во прегратките на својата млада верзија

Од:

Холандски фотограф со помош на фотошоп ги преработува старите фотографии од познатите холивудски ѕвезди и прави интересни фотомонтажи. Фотографиите покажуваат колку славните актери и пејачи се промениле низ годините. Некои од нив целосно го промениле својот изглед со помош на естетската хирургија, па изгледаат уште подобро отколку во младоста.

Џенифер Анистон

Анџелина Џоли

Мадона

Шер

Ариана Гранде

Би можело да ве интересира

Камерон Дијаз: Душата ми е мирна откако заминав од Холивуд

А1он

Брајан Кренстон оздравел од коронавирус и донирал плазма

Ана Ололовска

Почина раперот Малик Б.

Ана Ололовска

Меккензи Скот донира 1,7 милијарди долари во хуманитарни цели

Ана Ололовска

Рајан Рејнолдс успеа да и го врати украденото мече на сопственичката

Ана Ололовска

Рајан Рејнолдс нуди 5.000 долари за украдено мече со сентиментална вредност

Ана Ололовска