Бред Пит има црна листа на актери со кои никогаш повторно не би снимал

Од:

Бред Пит наводно има мала црна книга на актери со кои нема и никогаш повеќе нема да соработува.

dobivaj vesti na viber

Оваа вест доаѓа од колегата на Пит во „Speed ​​​​Bullet“, Арон Тејлор-Џонсон, кој им откри на медиумите дека 58-годишниот актер води внимателни белешки за тоа со кого сака да биде на снимањето за неговиот следен филм.

Тејлор-Џонсон изјави: „Тој само сака да шири позитивни вибрации и да донесе радост во светот, како и да биде покрај истомисленици кои се таму за да се забавуваат“.

“Кога работите со многу актери, како него, по некое време почнувате да правите белешки каде што пишувате – дефинитивно никогаш повеќе нема да работам со оваа личност. Така Бред ја има својата “добра” и “лоша” листа.”

Една од актерките чие име се верува дека е подвлечено повеќе од еднаш на листата на добри актерки на Пит е Сандра Булок.

Оваа година актерката глуми со Бред Пит во „Изгубениот град“, а се појавува и во филмот „Bullet Train“.

Бред претходно зборуваше многу пофално за актерката, велејќи: „Сенди е стара пријателка и одлична личност. Таа е тврдоглава личност од која отсекогаш сум имал можност да барам услуги со текот на годините и ѝ возвратив“.

Би можело да ве интересира

Бред Пит, ти ли си, ако си киднапиран трепни – актерот изненади со гардеробата на филмска премиера

(ВИДЕО) Бред Пит се бори со убијци во акциониот трилер „Брз воз“

Одбиено барањето на Бред Пит за повторно разгледување на старателството

Катерина Павлова-Николовска

Бред Пит е новото лице на модниот бренд Бриони

Ана Ололовска

Бред Пит во прегратките на својата млада верзија

А1он

Џоли за разводот со Бред Пит: Не можев да се препознаам

А1он