Бил Клинтон БАРАЛ да се слика со порно актерките

Од:

Поранешниот американски претседател Бил Клинтон барал да се слика со двете порно глумици.

dobivaj vesti na viber

65-годишниот Клинтон им наредил на неговите членови на обезбедување, да ги донесат двете сексипилни глумици во делот на салата каде што тој стоел, како би можел да се фотографира со нив.

Клинтон, кој веќе беше вмешан во низ секс скандали, уште додека домуваше во белата куќа, беше фотографиран со Таша Рејд и Бруклин Ли пред два дена на француската ривиера.

Уште вечерта 22-годишната Бруклин ја објави сликата на својот твитер профил. Медиумите веднаш прогнозираа дека сопругата на Бил, актуелната државна секретарка Хилари Клинтон, нема да биде задоволна со новиот „излет“ на својот сопруг.

За по денешните тврдења, дека фотографијата била сликана по барање на Бил, медиумите веќе да му дадат „црна прогноза“ на бракот на Клинтонови.

Би можело да ве интересира

Бил Клинтон отпуштен од болница

Ана Ололовска

Клинтон денеска ќе биде пуштен од болница

Ана Ололовска

Бил Клинтон примен во болница заради инфекција на крвта

Катерина Павлова-Николовска

Според тајни документи Клинтон одбил да се сретне со британската кралица

Ана Ололовска

ВИДЕО: Бил Клинтон изгледа задрема додека го слушаше говорот на Бајден

Жарко Настоски

Бил Клинтон и САД беа блиску да ја изневерат Босна и Херцеговина

Ана Ололовска