Бербатов објави фотографии од семејниот одмор

Од:

Познатиот бугарски репрезентативец Димитар Бербатов замина на одмор со неговото семејство. Поранешниот капитен на националниот тим на Бугарија сподели неколку фотографии од семејниот одмор на социјалните мрежи. На нив тој е со сопругата Елена и неговите две ќерки Деа и Елија.

🌞😎❤️ Just in case you want the same shirt 😎 berbatov.com/en/shop

Posted by Dimitar Berbatov on Сабота, 25 јули 2020

Бербатов не соопшти на јавноста дали се одмара покрај црното море или заминал на летување во странство, но на фотографиите се гледа дека семејството се препуштило во целосна релаксација далеку од големите гужви и бучните одморалишта, пренесуваат бугарските медиуми.

Би можело да ве интересира

Милан има нов голман

А1он

Македонската фудбалска репрезентација освои бод на гостувањето кај Грузија

А1он

Фоден и Гринвуд избркани од англиската репрезентација, довеле девојки во хотелските соби

А1он

Саво Милошевиќ поднесе оставка од тренерската функција во Партизан

А1он

Ван де Бик ќе ги „избрка“ Лингард и Переира од Јунајтед

А1он

Гус Хидинк ја презеде репрезентацијата на Курасао

Ана Ололовска