Бали бег фатен во машка прегратка

Од:

Бали-бег од серијата „Сулејман Величествениот“ односно актерот Бурак Озџивит е фатен во прељуба и тоа со машко, пишува турскиот Haberler.

Актерот , како што кажува блиска пријателка на беговта идна сопруга, во кревет со машко го начекала токму неговата вереница, и тоа во својот стан.

„Веќе поминаа две недели како не е со својата девојка, а причината за тоа е неверството и тоа со машко кој го претставуваше дотогаш како многу добар пријател. Се обиде да и објасни дека не правеле ништо лошо и дека само се бореле, но немаше објаснување зашто при тоа се соблекле до гола кожа“, кажа соговорничката за турскиот весник.

Иако во турските медиуми свовремено беше опишан како хомофоб, се испостави дека Бурак не ги мрзи хомосексуалците туку напротив. Заводникот од серијата „Сулејман Величествениот“ и покрај напорите на медиумите не сакал да ги коментира наводите за неговата хомосексуалност.

Пред две години истиот овој актер се појави во германскиот геј магазин а неговите фотографии предизвикаа огромно внимание во Германија. Тој после тоа во Турција ваквиот потег го правдаше со висината на понудениот хонорар.

 

Би можело да ве интересира

Рок-ѕвездата Рик Окасек пронајден мртов во Њујорк

Ана Ололовска

Бритни Спирс загуби дел од старателството врз своите деца

Ана Ололовска

ВИДЕО: Мајли Сајрус го дели домот со својата девојка

Ана Ололовска

Почина модниот фотограф Петер Линдберг

Ана Ололовска

Рита Ора критикувана поради својата проѕирна тоалета

Ана Ололовска

Мерил Стрип ќе глуми во црна комедија

Ана Ололовска

Leave a Comment

eleven + 16 =