Анџелина Џоли во врска со Џаред Лето

Од:

Иако разводот од поранешниот сопруг Бред Пит сè уште не е завршен, Анџелина Џоли, наводно, почнала врска со колега, со кого долги години биле пријатели. Се работи за познатиот глумец Џеред Лето (46).

Неименувани извори за американските таблоииди говорат дека тие двајца во последно време често се заедно, но причинна за тоа може да биде и тоа што Џеред ѝ понудил улога на Анџелина во негов нов филм.

Многу од обожавателите коментираат дека, доколку ова е точно, само покажува каков тип мажи сака глумицата, бидејќи Џеред во многу нешта наликува на Бред.

Би можело да ве интересира

Џоли за разводот со Бред Пит: Не можев да се препознаам

А1он

Анџелина Џоли го повика Мјанмар да стави крај на насилството врз Рохинџите

ВИДЕО: Анџелина Џоли управува авион

Наум Локоски

Џаред Лето со порака до бугарскиот премиер Борисов за спас за НП Пирин

Наум Локоски

Анџелина Џоли има ново момче

Наум Локоски

Анџелина Џоли се појави на средба со надбискупот без градник

Наум Локоски