Анџелина Џоли се појави на средба со надбискупот без градник

Од:

Анџелина Џоли продолжува со својата хуманитарна работа, а во четвртокот се сретна со надбискупот од Кантербури.

Надбискупот Џастин Велби фотографиите од нивната средба ги сподели преку Твитер, а корисниците на социјалните мрежи ѝ забележаа на славната глумица на тоа дека не носи градник.

Луѓето започнаа со шеги во врска со оваа ситуација, меѓутоа имаше и сериозни забелешки за овој гаф, а нејзиниот избор на облека беше оценет како непримерен и срамотен.

Би можело да ве интересира

Глумицата Наја Ривера исчезна при пловење на езеро

Ана Ололовска

Семејно советување ги подобри односите меѓу Бред Пит и Анџелина Џоли

Ана Ололовска

ВИДЕО: Џони Деп сведочеше против британски „Сан“

Ана Ололовска

Познати личности бараат отстранување на спомениците на американската Конфедерација

Ана Ололовска

Музичката ѕвезда Мадона се фотографираше полугола на Инстаграм

А1он

Том Хенкс: Јас сум прилично смирен околу животот и смртта

Ана Ололовска