Анџелина Џоли повторно го разбесни Бред Пит

Од:

Анџелина Џоли одлучила да ги даде сите пари на својот “златен син”, Медокс. Тој и бил поддршка додека траел разводот од Бред Пит.

Анџелина одлучила да си го врати моминското презиме, сега кога и официјално е разведена во Бред.

“Бред е лут поради одлуката на Анџелина да ги остави парите на Медокс”, вели добро информиран извор.

Анџелина Џоли одлучи да го стави Медокс на чело на нејзината империја игнорирајќи ги другите деца, вели изворот, но некој мора да ја потсети дека има уште пет деца, заврши тој.

Би можело да ве интересира

Бред Пит е новото лице на модниот бренд Бриони

Ана Ололовска

Бред Пит во прегратките на својата млада верзија

А1он

Мечка со две мечиња направи прошетка крај езерото во градот Костур

А1он

Џоли за разводот со Бред Пит: Не можев да се препознаам

А1он

Канаѓанка се разбудила сама, заклучена во темен, студен авион

Татјана Ташкова

Анџелина Џоли и официјално е сингл