Американка објави самослик по породувањето и веднаш стана интернет-хит

Од:

По своето прво породување, додека сè уште лежи во креветот, една Американка веднаш објави самослик. Очекувано, таа е насмеана „од уво до уво“, но фотографијата не стана интернет-хит само поради тоа.

На сликата се гледа како сопругот на жената лежи онесвестен покрај нејзиниот кревет, додека медицинската сестра го држи нивното бебе.

Најверојатно, мажот паднал од возбуда откако му го покажале новороденчето.

Би можело да ве интересира

ВИДЕО: „Еволуцијата на танцот“ надмина 21 милион прегледи на Фејсбук

Ана Ололовска

Швајцарската епископија бара нов истерувач на ѓаволи

Ана Ололовска

Кинез истрчал маратон во дневната соба

Ана Ололовска

ВИДЕО: Зошто не смее да се вози по поплавена улица?

Ана Ололовска

Високи казни за берење кокичиња на турската планина Спил

Ана Ололовска

ВИДЕО: Импресивна глетка од птичjа перспектива на Шаолин Кунг Фу перформанс

А1он