„Lucky days” во НЕПТУН од 22-28 јуни – Пристигнаа најголемите попусти!

Од:

„Lucky days” од 22-28 јуни во „Нептун” – продажна акција со најголеми попусти! Овие „Среќни денови“ потрошувачите ќе може да купуваат производи со најголеми попусти и до 60 рати со haPPy инстант кредитот. Разгледајте ги понудите во 25-те продажни салони на Нептун ширум Македонија и изберете од најголемиoт избор на: телевизори, фрижидери, машини за перење, плотни, фурни, сушари, лаптопи и таблети, мобилни телефони, мали апарати за домаќинство и апарати за нега и убавина од брендовите: Beko, Samsung, LG, Huawei, Sony, Apple, Grundig, Elektrolux, Candy, Asus, Acer, Lenovo, Fuego, Bosch, Tefal, Rowenta и многу други.

Акцијата важи за купување во Нептун продажните салони ширум Македонија, но и за онлајн продажба преку веб сајтот Neptun.mk и преку нивната мобилна апликација за онлајн шопинг NEPTUN достапна на Play Store и App Store. Не пропуштајте ја оваа идеална прилика за шопинг по супер цени, посетете ги „Нептун“ продавниците и уживајте во овие 7 среќни денови!

„Нептун” има и широка палета на услуги за своите клиенти како: лојална програма, инстант кредити, дополнителни гаранции, премиум достава, онлајн продажба, мобилна апликација за онлајн шопинг, кредитна и кешбек картичка haPPy MasterCard. Целокупната понуда за „Lucky Days”, може да се разгледа на https://www.neptun.mk/

Овој јуни Нептун го посвети на своите купувачи преку голема кампања под мотото „Постоиме за нашите haPPy купувачи”. Со кампањата претставија повеќе категориски промоции во кои се опфатени најквалитетни уреди од најпознатите светски брендови по одлични цени за сите оние кои имаат haPPy картичка или пак ќе станат дел од лојалната програма. Носители на тие промоции се токму тие, лојалните haPPy купувачи кои и се добро познати на јавноста. Познати личности од телевизијата, спортисти, актери, модели, инфлуенсери, гејмери, влогери и блогери се само дел од лицата кои ги претставуваат промоциите на Нептун овој месец. Погледнете ги промотивните производи онлајн на https://www.neptun.mk/ или пак во Нептун продавниците ширум државата.

„Нептун Македонија“ е дел од „Балфин“ една од најголемите приватни инвестициски групации во регионот и е позната по своите инвестиции во трговски центри, резиденцијални и комерцијални објекти, туристички проекти, како што Green Coast Resort и Vala Mar Residences, активности во модната и во рударската индустрија, како и во сферата на малопродажбата со „Нептун“, „Џамбо“, SPAR и други.

„Балфин“ лани заедно со Комерцијална банка АД Скопје го комплетираше купувањето на Тирана банк. Под капата на „Балфин“ се голем број претпријатија кои функционираат во различни сфери, а сместени се во седум држави и бројат речиси 6.000 вработени. Покрај во Албанија, каде што е централата и нашата земја, групацијата е присутна со различни типови на проекти, и во: Австрија, Црна Гора, Косово, Босна и Херцеговина и Холандија.

ПР Текст

Би можело да ве интересира

Среќна недела во Нептун од 01-08 октомври – Големи попусти и до 60 рати без камата!

Ана Ололовска

Среќни часови во Нептун само на 17 август – Големи попусти и подароци на секој час!

Ана Ололовска

Нептун со ново иновативно решение за онлајн шопинг – купувајте на рати отсега и онлајн!

А1он

Среќна недела во Нептун од 20-ти до 27-ми јули – Големи попусти и до 60 рати без камата!

Ана Ололовска

Најпознатите картички за лојалност во Македонија се happy картичките на НЕПТУН

А1он

Нептун прославува 6-ти роденден на haPPy картичката со големи попусти, подароци и двојно повеќе haPPy поени само на 18-ти јуни!

Ана Ололовска