Black Friday во НЕПТУН – Супер понуди, големи заштеди и до 60 рати!

Од:

Black Friday акција во НЕПТУН од 27ми ноември до 02-ри декември! Пристигнаа најголемите попусти во годината со супер понуди, големи заштеди и до 60 рати! За време на оваа голема акција потрошувачите ќе може да уживаат во шопингот! Во НЕПТУН продавниците ширум Македонија и онлајн на NEPTUN.mk потрошувачите може да најдат одлични понуди и најголем избор на производи од сите категории. Со оваа акција во фокус се купувачите и целта e да заштедат повеќе со секоја купопродажба во НЕПТУН. Покрај големите заштеди на сите промо производи, членовите на широко познатата “Neptun haPPy” лојална програма добиваат и наградни поени кои подоцна може да ги користат за следна купопродажба.

За време на оваа акција потрошувачите во сите НЕПТУН продавници ќе може купуваат по одлични цени со големи попусти.  Акцијата ги опфаќа сите категории и сите брендови. Тимот на НЕПТУН се погрижи промо производите да се најповолни за потрошувачите. Палетата на производи е за сечиј вкус, избрани се најдобри модели на: телевизори, најдобри компјутери, супер смартфони, гејминг опрема и гејмерски конзоли. Од бела техника, селектирани се и апарати за домаќинство кои изминатиов период се најпродавани во НЕПТУН продавниците. Со тоа опфатени се и најдобри понуди на фрижидери, плотни, фурни, машини за перење садови, машини за перење алишта, мали апарати за домаќинство, мали кујнски апарати и апарати за нега и убавина. За Black Friday во светот се најинтересни и најкупувани популарните смарт уреди и аксесоарите за нив, кои исто така се опфатени во оваа акција.

Генерално, акцијата ги опфаќа сите категории, и ги покануваме купувачите да дојдат во НЕПТУН продавниците и да се уверат во одличните цени и во убедливо најголемиот избор на производи.

Акцијата покрај што важи во сите 25-те НЕПТУН продавници ширум државава, важи и за купување онлајн преку веб сајтот NEPTUN.mk и NEPTUN мобилната апликација која е бесплатна и достапна на Play Store и App Store. Ги охрабруваме купувачите да купуваат и онлајн бидејќи може да ги користат истите бенефиции од Neptun – Happy лојалната програма како: користење на цените со попуст, стекнување на happy поени, избор на начин на испорака и многу други поволности.

ПР Текст

Би можело да ве интересира

CAMMEO TAXI го вози цело Скопје за 3 дена гратис – Интервју со М-Р Стефан Николиќ, Извршен директор на Cammeo Група Македонија

Ана Ололовска

LeanSEM: Македонска маркетинг приказна, успешна во светски рамки

Ана Ололовска

Мини и Макси на Државна лотарија додели уште еден BMW X1

Ана Ололовска

Милион денари од Златна Рипка во Прилеп

Ана Ололовска

Со 30 денари до 200 000 денари – одличен викенд во Спорт Лајф!

Ана Ололовска

Денес 20-ти јануари е вашиот најсреќен ден – Ден со најголеми попусти во сите Нептун продавници!

Ана Ололовска