Трејлер за третата сезона на Game of Thrones

Од:

Официјален трејлер за третата сезона на популарната серија на каналот HBO, Game of Thrones.

Сцените во третата сезона се снимани на локации во Хрватска, Северна Ирска, Малта и Мароко, а премиерата на првата епизода од третата сезона е закажана за 31. март на каналот HBO.

Би можело да ве интересира

Филмот „Наполеон“ конечно ќе ја види светлината на денот

Предраг Петровиќ

Подгответе се за празниците: Список на нови божиќни филмови

Предраг Петровиќ

Режисери и продуценти бараат да не се крати буџетот за филм – упатија писмо до Министерството за култура

А1он

„Бизнисот на задоволството“ во друштво на Оскаровци

Пол Мескал глуми во филм кој ќе се снима повеќе од 20 години

Горан Наумовски

Интернационална премиера на филмот „Досие Иднина“ на филмскиот фестивал во Нанси