Магазин

Последни, најнови вести – Забава – Сцена – Здравје – Спорт – Автомобили

Магазин

Бил Клинтон БАРАЛ да се слика со порно актерките

А1он
Поранешниот американски претседател Бил Клинтон барал да се слика со двете порно глумици. 65-годишниот Клинтон им наредил на неговите членови на обезбедување, да ги донесат
Магазин

Бугарската претставничка на Евросонг повика Бугарите да гласаат за Калиопи

А1он
Бугарската претставничка Софи Маринова, веднаш по завршувањето на втората полуфинална вечер, во јавување во живо на бугарска телевизија ги повика сите Бугари, во финалето на