Магазин

Последни, најнови вести – Забава – Сцена – Здравје – Спорт – Автомобили

Магазин

Калиопи пристигна во Скопје

А1он
Нашата претставничка на Евровизија, Калиопи пристигна во Скопје. На аеродромот „Александар Велики“ беше пречекана од нејзините фанови. Нејзините впечатоци од Евровизија можете да ги погледнете