Магазин

Последни, најнови вести – Забава – Сцена – Здравје – Спорт – Автомобили

Магазин

Цеца вечерва во Скопје!

А1он
Фантастична дружба и одлична забава вети популарната балканска ѕвезда Светлана Цеца Ражњатовиќ, пред вечерашниот нејзин концерт во „Мертополис“ арената во Скопје. Најавена е четиричасовна журка