Магазин

Последни, најнови вести – Забава – Сцена – Здравје – Спорт – Автомобили

Магазин

Ким Кардашиан елегантна во црвен фустан

А1он
Американската старлета Ким Кардашиан се повеќе навлегува во бизнис водите. Овојпат лансираше нов парфем „True Reflection“. А на неговата лондонска промоција беше со своето момче