Магазин

Последни, најнови вести – Забава – Сцена – Здравје – Спорт – Автомобили

Магазин

„Ѓаволот носи Прада“ ќе добие продолжение

А1он
Осум години по првата книга, приказната продолжува, а поранешната секретарка Андреа Сакс сега е уредничка на списание за венчавки, а нејзиниот живот повторно се вкрстува
Магазин

Николета, најсексипилна сопруга на европски фудбалер

А1он
Николета Лозанова, поранешната „Плејбој” зајчица, која во моментов важи а најсексипилна сопруга на европски фудбалер, ја разубавува насловката страница на јунското српско издание на магазинот