Магазин

Случајно ја објавила својата разголена фотографија

А1он
Алисон Пил, 26 годишната ѕвезда на серијалот „The Newsroom“ по забуна објави разголени фотографии на својот твитер профил. „Да таа фотографија се случи. Изгледа дека
Магазин

ВИДЕО: И се смееја, сега ја гледаат со воодушевување

А1он
Кога тинејџерката Касандра Бенксон објави видео на јутјуб со кое демонстрирала како со шминка да се прекријат акните, а притоа го прикажала својот проблематичен тен,
Магазин

ФОТО: Синди Крафорд лице без брчки и шминка

А1он
Иако зачекори во петтото десетлетие, супермоделот од 90-те Синди Крафорд сеуште воодушевува со својата појава. Лицето без брчки без интервенции на пластичната хирургија и виткото
Спорт

ВИДЕО: Норвешкиот голман Јарштајн завојува со новинарите

А1он
Руне Јарштајн налутено заминал од разговорот со норвешката ТВ2, фрлајќи го бесно микрофонот откако новинарот го прашал дали се чувствува крив за примениот гол со
Магазин

ВИДЕО: Голиот егзибиционист испланирал се до ситница

А1он
Публиката на натпреварот во средното училиште во Семинола, Флорида, беше сведок на детално испланирана егзебиција. Еден маж решил дека натпреварот во американски фудбал е вистинското